Millenium Hall kosztowało 450 mln zł

Autor: PAP 6 listopada 2010 19:33

W 2011 roku zostanie otwarte centrum handlowe Millennium Hall w Rzeszowie. Inwestycja pochłonęła 450 mln zł. Znajdzie się w niej 250 sklepów i dziewięć sal kinowych oraz hotel Hilton Garden Inn. Będzie to hotel o profilu biznesowym, do dyspozycji gości będzie ponad 200 pokoi oraz cztery sale konferencyjne - informuje PAP

W MH znajdzie się także dziewięć sal kinowych, które otworzy sieć Multikino. Zajmą one powierzchnię ok. 3 tys. m.kw. na dwóch kondygnacjach obiektu. Równocześnie filmy będzie mogło oglądać ok. 1,6 tys. osób.

W Millenium Hall znajdzie się również m.in. 250 sklepów, klub muzyczny i fitness, SPA, lodowisko w sezonie zimowym, fontanna oraz tysiąc miejsc parkingowych.

Obiekt będzie mieć całkowitą powierzchnię ponad 100 tys. m. kw. Pracę znajdzie tam ok. tysiąc osób.

Z oferty centrum handlowego pierwsi goście będą mogli skorzystać w październiku 2011 r. Do końca br. będą ukończone elewacje i dach. Następnie rozpoczną się prace wykończeniowe wewnątrz.

Spółka Develop Investment istnieje od 20 lat, dotychczas realizowała m.in. budowę zakładów przemysłowych i osiedla mieszkaniowego. Należy do Grupy Kapitałowej Marma - jednego z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane