PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Millicano Jacobs Krönung

Autor: produkty 7 września 2012 13:41

Millicano Jacobs Krönung

Kraft Foods wprowadziła do sprzedaży w Polsce pełnoziarnistą kawę rozpuszczalną Millicano Jacobs Krönung. Od połowy września będzie to wspierać kampania reklamowa pod hasłem „Kawa jutra już dziś".

Kampania Millicano Jacobs Krönung będzie informować, że ta kawa ma aromat i smak równie dobre jak kawa mielona, a jednocześnie jest łatwa i wygodna w przyrządzaniu jak kawa rozpuszczalna. Reklamy pod hasłem „Kawa jutra już dziś" będą też podkreślać innowacyjny, przełomowy charakter nowego produktu.

Millicano Jacobs Krönung trafiła na polski rynek 6 sierpnia. Jej dystrybucja w br. obejmie głównie sklepy handlu nowoczesnego. Kawa jest dostępna w puszka 95 g (jej sugerowana cena detaliczna to 19,99 zł) oraz opakowaniu typu re-fill 75 g (sugerowana cena detaliczna: 14,99 zł).

Kampania Millicano Jacobs Krönung obejmie telewizję, prasę (pisma branżowe), outdoor oraz internet (reklamy displayowe i w wyszukiwarkach, serwis www). Ponadto w najbardziej znanych sieciach handlowych i delikatesach premium prowadzone będą degustacje i akcje samplingowe.
Najbardziej intensywny etap kampanii potrwa do końca października. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,13

  • Min

    4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane