PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Millward Associates i Inquiry będą współpracować na rynkach CEE

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 19 września 2012 12:54

Millward Associates, firma świadcząca usługi w zakresie doradztwa dla centrów handlowych na rynkach Wielkiej Brytanii i Irlandii, od września 2012 r. oferuje usługi dla klientów z Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce Millward Associates podpisał umowę o współpracy z agencją badawczą Inquiry, która zapewnia lokalnych ekspertów w zakresie handlu detalicznego i zachowań konsumenckich.

Millward Associates ma za zadanie pomagać klientom osiągnąć stały wzrost wartości nieruchomości, dzięki unikalnemu podejściu do analizy podaży i popytu oraz wyników osiąganych przez najemców, co umożliwia zwiększenie marży i wzrost dochodów z najmu. Firma odpowiada na kluczowe pytanie: co decyduje o rentowności centrum handlowego i w jaki sposób zoptymalizować dochód przez odpowiednie zarządzanie strukturą najemców?

- Wszyscy operatorzy potrzebują solidnej analizy potencjału wzrostu dochodów, opartej na faktach - nasza oferta wypełnia tę lukę na polskim rynku - mówi Mark Millward, założyciel firmy. - Czasy swobodnego decydowania o tenant mix na podstawie intuicji czy wyczucia już minęły. Rynek jest coraz bardziej konkurencyjny, a my dostarczamy narzędzia, które umożliwiają osiągnięcie ponadprzeciętnych wyników - dodaje Agnieszka Gornicka, prezes Inquiry oraz reprezentant firmy Millward Associates w Polsce i pozostałych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane