Mirbud za 9 mln zł wybuduje park handlowy w Grudziądzu

Autor: www.dlahandlu.pl 21 września 2012 19:33

Rank Progress SA, inwestor parku handlowego w Grudziądzu, wyłonił generalnego wykonawcę projektu. Została nim spółka giełdowa Mirbud. Wartość umowy to 9 mln zł netto. Obecnie poziom komercjalizacji retail parku w Grudziądzu sięga 90 proc. Do wynajęcia pozostał ostatni lokal. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2013 roku.

Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie 5 500 mkw. Przewidziana jest również budowa parkingu dla klientów. Zgodnie z umową Mirbud zrealizuje całość prac budowlanych, włączając w to budowę wewnętrznego układu drogowego i parkingu, dojazdu do strefy dostaw parku handlowego, a także wykonanie wszystkich przekładek oraz przyłączy i sieci.
- Inwestycja w Grudziądzu jest skrojona na miarę potrzeb tamtejszego rynku i mieszkańców. Park handlowy będzie uzupełnieniem znajdujących się w pobliżu hipermarketu spożywczego i marketu budowlanego - mówi Halina Wyborska, rzecznik prasowy Rank Progress. - Proces komercjalizacji przebiega bardzo pomyślnie. Mamy już podpisane wstępne umowy z wiodącymi sieciowymi markami - dodaje.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane