Mirko przechodzi rebranding i wprowadza nowe produkty

Autor: pr 18 sierpnia 2017 11:54

Mirko przechodzi rebranding i wprowadza nowe produkty fot. materiały prasowe

Istniejący od 21 lat producent specjałów rybnych MIRKO przechodzi rebranding. W ślad za inwestycjami w nowoczesne linie technologiczne, firma wprowadza nowy logotyp oraz odświeża opakowania. Nowa kreacja MIRKO to wyraz zmian, jakie zachodzą w firmie w ostatnich latach. Ponadto w asortymencie firmy pojawią się nowości produktowe.

MIRKO specjalizuje się w produktach ze śledzia marynowanego, solonego oraz wyrobach garmażeryjnych. Obecnie w zakładzie produkcyjnym wytwarza się asortyment najwyższej jakości pod marką MIRKO i markami własnymi sieci handlowych. Zakład oferuje również szeroką gamę produktów sygnowanych nazwą Pomorski Targ Rybny.

W latach 2014-2016 spółka zainwestowała w kolejną modernizację zakładu i zakup linii technologicznych, dzięki czemu znacznie zwiększono możliwości produkcyjne zakładu. Jednocześnie intensywnie pracowano nad rozwinięciem asortymentu bez konserwantów, który od kilku miesięcy jest sukcesywnie dystrybuowany w polskich sklepach. Rebranding jest kontynuacją szerszej strategii firmy mającej na celu wzmocnienie wizerunku jako nowoczesnego przedsiębiorstwa. Zmiana identyfikacji wizualnej to także odpowiedź na potrzeby świadomego konsumenta, który aktywnie poszukuje marek polskich, rzemieślniczych, oferujących sprawdzoną jakość w przystępnej cenie. Nowy design MIRKO jest świeży, oryginalny, a jednocześnie minimalistyczny.

Wraz ze zmianą logotypu oraz opakowań na rynek zostaną wprowadzone nowe produkty. Pojawią się śledzie bez konserwantów z superfoods – czarnuszką, kolendrą i kardamonem oraz prażonymi ziarnami. A dla osób z upodobaniem do tradycyjnych smaków zaproponowano śledzia w buraczkach, pomidorach, koperku z kolendrą lub w salsie z ananasem. W niedalekiej przyszłości firma poszerzy ofertę o również o wykwintne owoce morza.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane