Mixit ze sklepem na fanpage'u

Autor: dlahandlu.pl 21 marca 2017 09:37

Mixit - czeski producent musli na indywidualne życzenie, który w Polsce działa od ponad dwóch lat, wprowadza nowe zestawy i mieszanki ukierunkowane głównie na zdrowie. – To konsekwencja trendów, jakie obserwujemy na polskim rynku – mówi Karolina Czech, dyrektorka polskiej odnogi firmy.

Bezglutenowe Love, Harmonijna Trójka, Apetycznie Diabetycznie i Bezglutenowa Mieszanka Degustacyjna – to najnowsze propozycje od Mixit.pl dedykowane osobom, które w ogóle nie spożywają glutenu lub cukru oraz tym, którzy po prostu chcą zdrowo się odżywiać. Takie musli w gamie Mixit to nie wynik przypadku, lecz odpowiedź na potrzeby klientów.

– Na rodzimym, czeskim rynku nie obserwujemy aż tak dużego zapotrzebowania na mieszanki o profilu prozdrowotnym, jak w Polsce. Czesi nadal najchętniej wybierają słodkie mieszanki musli z dużą ilością czekolady. Natomiast klienci w Polsce zamawiają i coraz częściej pytają nas o zdrowe musli bez cukru i bez glutenu, dlatego tworzymy kolejne mieszanki o takim właśnie charakterze – mówi Karolina Czech, dyrektor polskiego oddziału Mixit.pl.

W ostatnim czasie firma uruchomiła na swoim fanpage'u sklep, w którym można dokonać zakupu niektórych gotowych mieszanek. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,53

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane