PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

MJM Group chce otwierać swoje lokale w lokalizacjach przydrogowych

www.portalspozywczy.pl 21 listopada 2014 11:32

Nie skupiamy się wyłącznie na ekspansji w galeriach Rank Progress. Jesteśmy obecni w centrach należących do różnych deweloperów. Analizujemy atrakcyjne lokalizację zarówno w centrach handlowych, ale także bierzemy pod uwagę rozwój infrastruktury drogowej i potencjalne lokalizacje tzw. MOP-ów - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Małgorzata Mroczka, prezes zarządu MJM Group SA.

MJM Group posiada w portfolio także pięć innych brandów: American Road Restaurant, Choice, Efez, Benvenuti in italia i Yogo by Choice. Firma jest ściśle związana z grupą kapitałową Rank Progress SA.

- Współpraca MJM z Rank Progress przynosi nam obopólne korzyści. Przede wszystkim, dzięki współpracy z firmą Rank Progress możemy się dynamicznie rozwijać. Ten deweloper oddaje do użytku każdego roku co najmniej dwa centra handlowe w miastach średniej lub mniejszej wielkości. To świetnie wpisuje się w rozwój naszych marek - komentuje Małgorzata Mroczka.

Jak dodaje, w średnich miastach nie ma tak dużego nasycenia lokali gastronomicznych, a galerie handlowe pełnią rolę nie tylko miejsc zakupów, ale także centrów kulturalno-rozrywkowych. - Klienci galerii w średnich miastach, oprócz zakupów, spędzają czas w galeriach i spotykają się ze znajomymi. To daje nam naturalne możliwości spełnienia ich potrzeb. Wysoki poziom komercjalizacji centrów należących do Rank Progress oraz szeroki mix najemców daje gwarancje o powodzeniu inwestycji, a co za tym idzie, wysokich wynikach odwiedzalności tych centrów. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko związane z nietrafionym ulokowaniem naszych restauracji - przyznaje prezes MJM.

Jej zdaniem, współpraca z Rank Progres daje dodatkowe wymierne korzyści dla MJM. - W niektórych przypadkach nasze restauracje zajmują cały food court. Dla dewelopera oznacza to łatwiejszą komercjalizację obiektu oraz zapewnienie nowej oferty na rynku lokalnym, dla MJM dobre warunki funkcjonowania lokali i dodatkowe wsparcie ze strony dewelopera - podsumowuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,13

  • Min

    4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane