PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Mleko Wiejskiej od Piątnicy w butelce z uchwytem

Autor: produkty 12 sierpnia 2013 10:29

Mleko Wiejskiej od Piątnicy w butelce z uchwytem

Świeże Mleko Wiejskie OSM Piątnica dostępne jest w nowym opakowaniu - butelce z uchwytem.

Piątnica wprowadziła na rynek butelkę z wygodnym uchwytem, która zastępuje dotychczasowe kartonowe opakowanie świeżego Mleka Wiejskiego. Nowa butelka to efekt wielomiesięcznych prac związanych z projektowaniem kształtu, wyborem materiału HDPE oraz optymalizacją jego parametrów technicznych z punktu widzenia wygody użytkowania, w tym zmianą sposobu otwierania na bardziej przyjazny niż dotychczas. Zastosowany przez Piątnicę prostokątny przekrój butelki zapewnia oszczędność miejsca w lodówce, a uchwyt daje wygodę przenoszenia i nalewania.

Butelka wykonana z materiału HDPE nadaje się w 100% do recyklingu - przetworzenia i ponownego wykorzystania. Dzięki białej, nieprzezroczystej barwie tworzywa stanowi skuteczną barierę dla światła. To ważne, ponieważ pod jego wpływem tłuszcz zawarty w mleku ulega utlenieniu. Dwuwarstwowe zamknięcie składające się folii zabezpieczającej i nakrętki stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla mleka.

Świeże Mleko Wiejskie w butelce z uchwytem produkowane jest przez Zakład Produkcyjny w Ostrołęce, który należy do struktur Piątnicy od 2011 r. Mleko Wiejskie powstaje w oparciu o technologię mikrofiltracji, a następnie niskiej pasteryzacji w temp. 74°C. 

Mleko Wiejskie w nowej butelce, w zależności od zawartości tłuszczu - 2,0% lub 3,2% - ma odpowiednio niebieską lub czerwoną nakrętkę.

Mleko Wiejskie OSM Piątnica 3,2% i 2% w butelce z uchwytem wprowadzane jest na rynek od sierpnia 2013 r. Mleko dostępne jest w cenie ok. 2,80 zł/1l.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • jaslo podkarpackie 2015-01-05 16:42:23

    gdzie je mozna kupic ?,jakie sklepy prowadza to mleko ?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane