Mlekovita rozwija sieć sklepów franczyzowych

www.portalspozywczy.pl 18 września 2015 17:17

Mlekovita rozwija sieć sklepów franczyzowych Mlekovita rozwija sieć sklepów firmowych

Mamy 29 własnych magazynów handlowych, w tym hurtownię w formacie Cash&Carry w Warszawie. Oprócz tego rozwijamy także nasze sklepy Mlekovitka – powiedział w rozmowie z serwisem portalspożywczy.pl Dariusz Sapiński, prezes Mlekovity.

Jak mówi, w ostatnim okresie powstały nowe magazyny handlowe i ciągle są „dozbrajane”. - W maju oddaliśmy taki obiekt w Chrzanowie, potem w Toruniu, a teraz przymierzamy się do oddania obiektu w Kościanie. Planujemy także budowę w Wysokiem Mazowieckiem – mówi prezes Sapiński.

Oprócz magazynów handlowych, spółdzielnia z Wysokiego Mazowieckiego rozwija także własne sklepy pod nazwą Mlekovitka. - Oczywiście nie jesteśmy i nigdy nie będziemy tak licznie obecni na rynku jak np. Biedronka, ale liczba naszych punktów sprzedaży faktycznie i systematycznie się zwiększa. Rozwijamy ten kanał, ponieważ chcemy dotrzeć do jak największej liczby konsumentów. Inwestujemy w coraz lepszy wystrój, gazetki promocyjne, ale postrzegamy nasze sklepy raczej jako uzupełnienie oferty sieci handlowych niż realną ich konkurencję. Mamy bardzo szeroki asortyment i staramy się go promować właśnie poprzez Mlekovitki Mamy ponad 650 produktów w naszym asortymencie – podkreśla Dariusz Sapiński. Obecnie jest około 120 sklepów własnych i franczyzowych. - Jak mówiłem, nie są przeciwwagą dla sieci handlowych, a polem prezentacji naszego pełnego asortymentu – dodaje szef Mlekovity.

więcej: portalspozywczy.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane