MM Consulting skomercjalizuje centra Dariusza Miłka

dlahandlu.pl 22 stycznia 2013 18:48

Spółka MGC Inwest podpisała z firmą MM Consulting umowę na komercjalizację swoich obiektów. Od stycznia br. MM Consulting odpowiada za komercjalizację Galerii Korona w Kielcach oraz rekomercjalizację galerii Cuprum Arena w Lubinie.

- W początkowym okresie naszej współpracy zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy na współpracę przy naszych dwóch centrach, w przyszłości nie wykluczamy rozszerzenia współpracy o kolejne nasze projekty - mówi Lech Chudy, prezes zarządu MGC Inwest.

Lubińska galeria Cuprum Arena jest skomercjalizowana prawie w 100 proc., natomiast Galeria Korona w Kielcach jest wynajęta na poziomie 93 proc. - Do wynajęcia pozostały ostatnie wolne powierzchnie - mówi Michał Mazepa z MM Consulting.

Do otwartego ostatnio salonu H&M i restauracji Sphinx w Galerii Korona w najbliższym czasie dołączą kolejne, znane sieci. -Chcemy, aby w Galeriach pojawiły się marki do tej pory nie obecne w regionie - dodaje.

Galeria Cuprum Arena to 35 tys. mkw., 130 sklepów i punktów usługowych, w tym sklepy odzieżowe i obuwnicze, delikatesy spożywcze, salony z wyposażeniem wnętrz, salony jubilerskie, pralnia, salon fryzjerski, multipleks z pięcioma salami (również z możliwością projekcji filmów w 3D), klub fitness, basen, centrum biurowe.

W Galerii Korona Kielce na powierzchni najmu ponad 34 tys. mkw. znajduje się około 160 lokali handlowo usługowych. Należą do nich m.in. sklepy hiszpańskiej grupy Inditex: Zara Home, Zara, a także Pull and Bear, Bershka i Stradivarius, Massimo Dutti i Oysho. W galerii znajdują się też salony Intersport, Royal Collection i Smyk Megastore o powierzchni 1800 mkw.

Inwestorem Cuprum Areny i Galerii Korona poprzez spółki zależne jest Dariusz Miłek, prezes spółki CCC SA. W trakcie realizacji są projekty handlowe w Olsztynie, Inowrocławiu i Lesznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 748653

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane