Mobile Vikings i Ch..... Pani Domu łączą siły

Autor: pr 14 maja 2015 09:29

Mobile Vikings i Ch..... Pani Domu łączą siły fot. materiały prasowe

Belgijski operator sieci komórkowej Mobile Vikings i Ch..... Pani Domu, popularny fanpage na Facebooku liczący blisko 400 tysięcy fanów, rozpoczynają współpracę. To pierwsza tego typu kooperacja na polskim rynku.

- ChPD jest jednym z nielicznych fanpage'y, na współpracę z którym liczyliśmy. Profil łamiący konwenanse, z ogromnym zaangażowaniem fanów to jedne z wielu cech, które przykuły naszą uwagę i którym chcemy być wierni. Podejrzewam, że Magdzie również się to spodobało, dlatego po raz pierwszy w historii ChPD zgodziła się podjąć współpracę z komercyjną marką - mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

W ramach współpracy Mobile Vikings i ChPD obędzie się cykl imprez pod nazwą „ChPD on Tour”. Pierwszy dedykowany event będzie miał miejsce 22 maja we Wrocławiu w klubie Eter. W programie przewidziano mi.in. spotkanie z autorką fanpage’a Magdaleną Kostyszyn, występ stand-up Wioli Walaszczyk oraz konkursy z nagrodami. Pierwszych 300 gości otrzyma także starter-packi. Do końca roku Mobile Vikings i ChPD zawitają również do Sopotu, Poznania, Warszawy oraz Krakowa.

- Może się wydawać, że telefonia komórkowa ma niewiele wspólnego  z profilem ChPD. Jednak wszelkich inspiracji do ogarniania domowego królestwa w stylu „czy da się wysuszyć włosy odkurzaczem?”, „ile to jest szczypta soli?” lub „jak przyrządzić idealny zakalec, gdy przychodzi teściowa?” szukamy właśnie w sieci. W każdej z tych sytuacji wybawieniem okazuje się smartfon i dostęp do Internetu lub darmowy telefon do przyjaciela, a Mobile Vikings to posiada – mówi Magdalena Kostyszyn, autorka fanpage’a ChPD.

- Zależy nam na zbudowaniu silnej społeczności, która jest równocześnie ambasadorem naszej marki. I takie zaangażowanie dostrzegamy również wśród odbiorców ChPD. Podjęta współpraca idealnie wpisuje się w założoną przez nas strategię. Wierzę, że kooperacja z Magdą przyniesie marce Mobile Vikings pozytywne efekty - dodaje Bartek Grabowski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,04

  • Min

    3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane