PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

MOBILE2.PL poszerza ofertę i wprowadza darmowe przesyłki

Autor: dlahandlu.pl 17 kwietnia 2012 12:47

Należący do giełdowej spółki Eurotel sklep internetowy mobile2.pl zgodnie z nową strategią biznesową poszerza asortyment, m.in. o laptopy, konsole do gier czy nawigacje GPS. Wszystkie przesyłki sklep będzie teraz dostarczał klientom za darmo.

„Sklep przeszedł właśnie zasadniczą metamorfozę jeśli chodzi o wygląd, architekturę i asortyment. To jednak de facto tylko zewnętrzne oznaki znacznie głębszych przemian, jakim został poddany na poziomie strategii biznesowej. Od teraz chcemy w mobile.pl oferować naszym klientom maksymalnie szeroką gamę produktów w ramach jednego wspólnego mianownika, czyli „mobilności" - mówi Joanna Ruczyńska, manager sklepu mobile2.pl.

Jest to początek większych zmian w sklepie i jego strategii, które będą wprowadzane sukcesywnie w ciągu całego bieżącego roku.

Do tej pory mobile2.pl zajmował się sprzedażą głównie telefonów komórkowych, a także tabletów, telewizji na kartę i akcesoriów GSM. Obecnie uruchomione zostały całkiem nowe działy, takie jak „nawigacja satelitarna GPS", „konsole do gier", „komputery przenośne", czy „mobilny Internet". W związku z nową ofertą całkowicie zmieniona została architektura sklepu, a wraz z nią filozofia nawigacji po sklepie, oraz częściowo jego wygląd. Od czasu uruchomienia na początku kwietnia 2011 r. mobile2 uporządkowany był przede wszystkim według marek producentów, obecnie wprowadzona została struktura, w której główna nawigacja odbywa się za pośrednictwem kategorii produktowych.

Poszerzenie asortymentu sklepu to kolejny krok we wdrożeniu nowej filozofii mobile2.pl, którą sklep określa jako trzeci wymiar e-commerce. Sklep działa obecnie według zasad, które określić można krótko jako „3D", czyli: dobra cena, duży wybór i darmowa przesyłka.

- Mobile2.pl, dzięki wsparciu spółki Eurotel, posiada jedną z największych wśród sklepów internetowych w Polsce sieć odbioru osobistego - jest to prawie 50 salonów w całym kraju. Ta możliwość, w połączeniu z możliwością darmowej dostawy do domu, czyni ofertę naszego sklepu unikalną - dodaje Joanna Ruczyńska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane