Modern Expo wyposażył sklep Piotra i Pawła. W planach kolejne placówki (galeria)

Autor: dlahandlu.pl 27 marca 2018 11:13

Modern Expo wyposażył sklep Piotra i Pawła. W planach kolejne placówki (galeria) Fot. Modern-Expo

1 marca 2018 sieć supermarketów Piotr i Paweł otworzyła nowy sklep w Rokietnicy, pod Poznaniem. Nowy, 144. supermarket został wyposażony we współpracy z Modern-Expo. To pierwszy wspólny kompleksowy projekt obu firm, a w przyszłości planowane są kolejne.

Nowy sklep o powierzchni 800 mkw. stał się pierwszym wspólnym projektem z Modern-Expo. Firma wyprodukowała i dostarczyła wyposażenie: regały druciane do wygodnej i efektywnej ekspozycji produktów spożywczych i niespożywczych. Regały z drucianą półką i plecami transparentnymi ze ścianek drucianych są lżejsze optycznie, a jednocześnie zapewniają taką samą funkcjonalność, jak standardowe regały metalowe. Dodatkowo firma wykonała również wszystkie prace instalacyjne.

- Projekt Modern-Expo z siecią supermarketów Piotr i Paweł był udanym początkiem naszej współpracy i partnerstwa. Jako jedni z nielicznych jesteśmy w gronie zaufanych dostawców sieci i w przyszłości planujemy dostarczać nasz asortyment do kolejnych nowo tworzonych sklepów - potwierdza Piotr Kraśnicki, dyrektor sprzedaży Modern-Expo Group.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Janusz 2018-03-31 00:29:04

    Proszę tylko nie przestawiać produktów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane