PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Modernizacje i nowe otwarcia w Galerii Jurajskiej

Autor: pr 26 czerwca 2017 09:05

Najemcy Galerii Jurajskiej kontynuują modernizację swoich lokali. Kolejne marki właśnie zdecydowały się na powiększenie salonów, a tym samym działalności w największej galerii handlowej w Częstochowie. Do galerii weszli także nowi najemcy.

Od kilku miesięcy salony znajdujące się w Galerii Jurajskiej przechodzą modernizację. Część najemców zdecydowała się na odświeżenie wnętrz, część na ich powiększenie lub powiększenie i przeprowadzkę. Od początku roku taki ruch wykonało już 13 sklepów m.in. Big Star, Giacomo Conti, Lee/Wrangler i ECCO.

Także ostatnie tygodnie przyniosły zmiany. Z początkiem maja zakończył się w galerii remont sklepu Coccodrillo. Najemca zdecydował się na odświeżenie lokalu. Z kolei pod koniec maja Ochnik rozpoczął swoją działalność w prawie dwukrotnie większym salonie, zwiększając powierzchnię najmu z ponad 102 m kw. na 162,88 m kw.

Na większy salon, ale w nowej lokalizacji zdecydowała się z kolei marka Intermoda/Tom Tailor, przenosząc się z 87,51 m kw. do salonu mającego 136,56 m kw. Taki sam ruch wykonał także salon Ryłko, zamieniając powierzchnię na większą o 56,53 m kw.

W Galerii Jurajskiej przybywa także nowych najemców. Z początkiem czerwca swój supermarket uruchomiła tutaj Biedronka. Portugalska sieć zdecydowała się na lokal mający 1618 m kw. – jeden z większych w centrum handlowym. Nowy operator spożywczy zastąpił Almę, która pod koniec 2016 roku zamknęła swój sklep.

Z kolei w połowie czerwca w galerii otwarto salon marki Recman. Ta polska marka odzieżowa, w ofercie której znajdują się ubrania dla mężczyzn, zajęła lokal o powierzchni 87,51 m kw. Dołączając tym samym do grona takich marek jak Vistula, Bytom, Wólczanki, Giacomo Conti, Lavard czy sklepu multibrandowego Men’s Casual. Ten ostatni najemca otworzył swój mający 58,94 m kw. salon w połowie marca tego roku. Tym samym od początku 2017 roku w centrum handlowym pojawiło się już 5 nowych najemców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane