PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Mokate Moje inspiracje Latte

Autor: produkty 21 lutego 2012 11:05

Mokate Moje inspiracje Latte

Firma Mokate wprowadziła warstwową kawę latte w wygodnej duo-saszetce. W więszej części duo-saszetki znajduje się mleczna pianka, którą wystarczy zalać gorącą wodą, w drugiej jest kawa instant.

 Po dodaniu rozpuszczonej kawy do mlecznej pianki - zgodnie z instrukcją na opakowaniu - powstanie warstwowe latte. Teraz moża ją przygotować samemu w prosty i szybki sposób - bez użycia ekspresu.
Mokate Moje inspiracje Latte kierowane jest do dynamicznych i nowoczesnych kobiet, dla których kawa jest przyjemnym i niezwykle ważym elementem w ciągu dnia.

Mokate Moje inspiracje Latte oferowane jest w trzech wersjach smakowych: klasycznym, waniliowym i karmelowym. Nowoczesna szata graficzna zdecydowanie wyróżnia produkt na półe. Mokate planuje intensywne degustacje w miejscach sprzedaży. Ponadto, konsumenci będą mogli zobaczyć film instruktażowy (od 1 marca 2012 r.) na www.youtube.com/MokateLatte oraz na www.mokatelatte.com. Przygotowano takż wiele materiałw POS wspierająych sprzedaż. Waga netto produktu: 22 g (20 g mleczna pianka + 2 g kawa rozpuszczalna).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane