Monika Nowakowska wiceprezesem ds. commercial w drogeriach Natura

Autor: dlahandlu.pl 5 kwietnia 2017 12:25

Monika Nowakowska dołączyła do zarządu spółki Natura, obejmując stanowisko wiceprezesa zarządu ds. commercial. W nowej roli będzie odpowiedzialna za przygotowanie i egzekucję strategii marketingowej, sprzedaży oraz zakupów, a także rozwój marek własnych drogerii Natura.

Nowakowska zastąpiła na tym stanowisku Grzegorza Manieckiego, który pełnił tę funkcję przez ostatnie pół roku, od września 2016. Wcześniej przez 12 lat związany był z Kompanią Piwowarską.

Monika Nowakowska specjalizuje się w optymalizacji obszarów operacyjnych i finansowych MŚP. Od 2014 r. pełniła funkcję prezesa zarządu spółki Miraculum (dawniej: „Grupa Kolastyna” S.A.), którą zrestrukturyzowała. Monika Nowakowska od 2013 roku jest także prezesem RDM Partners z Krakowa, firmy restrukturyzacyjnej, która starała się o kontrakt na prowadzenie postępowania sanacyjnego sieci Dayli, wierząc, że można ją uratować. Ostatecznie sanację Dayli w ostatnim czasie prowadziła inna firma - PMR Restrukturyzacje S.A. z siedzibą w Warszawie.

- Monika Nowakowska jest niezwykle doświadczonym i skutecznym menedżerem. Doskonale zna branżę FMCG, wnosi bogate doświadczenie w zakresie zarządzania działalnością operacyjną oraz marketingową. Jej wiedza i umiejętności z pewnością pozytywnie wpłyną na naszą organizację, a także przyczynią się do wzmocnienia pozycji rynkowej – mówi Agnieszka Ziółkowska, dyrektor ds. HR w Natura.

Oprócz Moniki Nowakowskiej w skład zarządu Natura wchodzi Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes zarządu ds. finansowych, pełniący obowiązki prezesa zarządu, po tym jak w połowie 2016 roku prezesem spółki przestał być Wojciech Janiak, który wszedł do zarządu spółki Małpka SA.

Do sieci Natura należy ok. 270 placówek drogeryjnych. Udziałowcem spółki jest Corporation of European Pharmaceutical Distributors N.V.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,54

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane