Mountain Warehouse w Fashion House Outlet Centre

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 1 września 2011 10:27

W Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu, obiekcie wchodzącym w skład sieci centrów outletowych należących do funduszu Polonia Property Funds II, uruchomiony został właśnie Mountain Warehouse. Nowy salon oferujący odzież i sprzęt do uprawiania sportów outdorowych urządzony został na 225 mkw. powierzchni

- Wejście do Fashion House w Sosnowcu marki Mountain Warehouse, która jest jednym z liderów w branży outdoorowej na Wyspach Brytyjskich potwierdza popularność naszego centrum outletowego. Od początku roku uruchomiliśmy tu 6 nowych sklepów (łącznie z Mountain Warehouse), na potrzeby których wynajęte zostało ponad 691 mkw. Proces komercjalizacji jest bardzo dynamiczny. Kolejne podpisane już umowy najmu pozwolą na uruchomienie nowych sklepów, jeszcze w 2011 r., których łączna powierzchnia stanowi 1048 mkw. - wylicza Robert Gietko, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.


Wynajem powierzchni w sieci Fashion House Outlet Center prowadzi dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,69

  • Min

    2,86

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane