PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Multishop rusza z II etapem budowy

Autor: dlahandlu.pl 29 października 2012 10:29

Spółka Retail Park Sochaczew 3 października 2012 roku uzyskała ostateczne pozwolenia na budowę II i III etapu parku handlowego MULTISHOP SOCHACZEW. Kompleks powstaje na terenie przy skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i trasy krajowej E30 w Sochaczewie.

Obok funkcjonującego z sukcesem od blisko pół roku hipermarketu OBI, w skład nowej części parku handlowego wejdzie 10 najemców (ok. 4,5 tys. mkw.) oraz hipermarket spożywczy TESCO (ok. 7,3 tys. m2) . Poziom komercjalizacji przekroczył już 60 proc. powierzchni najmu.

Łączna powierzchnia wszystkich etapów, wraz z tymi, których budowa rozpocznie się w najbliższych miesiącach to blisko 21 tys. m2.

Przy wjeździe na teren MULTISHOP SOCHACZEW powstaje restauracja McDonald's, której otwarcie zaplanowane jest na pierwszą połowę roku 2013.

Obecnie trwają końcowe negocjacje z generalnym wykonawcą obu planowanych etapów. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

MULTISHOP w Sochaczewie to jedna z pierwszych realizacji pod tą marką. McKinlay Development pracuje nad kolejnymi projektami, których komercjalizacja rozpocznie się na początku roku 2013.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane