Muszkieterowie inwestują w galerie handlowe

www.franczyzawpolsce.pl 23 stycznia 2012 13:06

Grupa Muszkieterów zamierza w tym roku otworzyć galerię handlową w Miechowie. Prawdopodobnie w tym roku ruszy też z budową podobnego obiektu w Świebodzinie - podał serwis Franczyzawpolsce.pl

W grudniu 2011 roku Grupa uruchomiła Galerię Muszkieterów w Gryfinie (woj. zachodniopomorskie). We wcześniejszych miesiącach powstały centra handlowe w Trzebini i Brzeszczu.
Prawdopodobnie w tym roku ruszy budowa galerii w Świebodzinie Obiekt w Gryfinie ma około 5,5 tys. mkw. powierzchni (z czego market Intermarche zajmuje 1,1 mkw., a Bricomarche 1,4 mkw.). Galeria jest w całości skomercjalizowana. Lokale wynajęły w niej między innymi sieci: CCC, Media Ekspert, Pepco, Centrum Chińskie i Kolporter.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • mieszkańcy ul.Lotniczej 2012-01-24 07:14:53

  A co w Ozorkowie????

  Zapomnieli,że mają działkę?

  Że jest tu tylko Tesco i będzie (niestety) Lidl (miało być Netto-dla nas byłoby lepiej) i na taką dużą liczbę mieszkańców nie ma więcej supermarketów.

  Że w ozorkowskim Tesco,żeby dokonac zakupów to trzeba czasami odstać w kolejce 1,5 do 2 godzin!!!

  Że ludzie organizują wycieczki na zakupy ( do POLOMARKETU , BIEDRONKI, NETTO, KAUFLANDU, ROSSMANNA i innych) do Zgierza, Łęczycy lub Łodzi (30 km jechać na zakupy bo nie można zrobić normalnie zakupów bo nie ma gdzie).

  Do tej pory jest wielki dół a w 2011 roku miało być... InterMarche!!!

  Rozebrali nam szkielet niedokończonej przychodni zdrowia i zostawili typowy krajobraz księżycowy w samym środku największego osiedla w Ozorkowie.

  Skandal!

  Lepiej żeby odsprzedali tą działkę takiemu NETTO albo BIEDRONCE albo KAUFLANDOWI (Oni od razu pobudują sklep bo jest zapotrzebowanie i to ogromne na tego typu placówki).

  Pozdrawiamy NETTO, BIEDRONKĘ, KAUFLANDA, POLOMARKET i inne sieci oraz zapraszamy do rozpoznania sytuacji w Ozorkowie i do zainwestowania w sklepy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,81

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane