PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Muszkieterowie: Wschodnia Polska to olbrzymi potencjał także dla rynku supermarketów

Autor: www.dlahandlu.pl 14 lutego 2013 13:31

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród" w Polsce, przyspiesza ekspansję na wschodzie Polski. 13 lutego 2013 r. w Nisku odbyło się otwarcie 88 supermarketu typu „dom i ogród" Bricomarché w Polsce. Jest to pierwszy sklep Bricomarché w województwie podkarpackim.

Dodatkowo Grupa Muszkieterów konsekwentnie realizuje koncepcję tworzenia kompleksów handlowych, tzw. Rynków Muszkieterów. Dlatego również w Nisku klienci będą mogli zrobić zakupy w znajdujących się obok siebie supermarketach Bricomarché i Intermarché.
- Województwa wschodniej Polski zmieniają się na naszych oczach: lokalizowanych jest tutaj coraz więcej inwestycji, rozkwita turystyka, rozwija się handel. To olbrzymi potencjał także dla rynku supermarketów - wyjaśnia Marek Feruga, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

1653 mkw. powierzchni sprzedaży nowego Bricomarché podzielone jest na cztery główne działy: budowanie, dekoracja, majsterkowanie oraz ogród, w których klienci mogą znaleźć około 20.000 produktów. Przy sklepie znajduje się również wiata na produkty z działu budowlanego o powierzchni 355 m kw. oraz ogród zewnętrzny o powierzchni ponad 1.200 m kw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • GOSC 2013-02-14 17:59:39

    BŁĄD....TO DRUGI SKLEP NA PODKARPACIU

    DOKLADNIE TYDZIEN WCZESNIE OTWARTO SKLEP BRICOMARCHE W TOMASZOWIE LUBELSKIM...PROPONUJE SPROSTOWAC MYSLENIE

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane