Muszkieterowie zachęcają do zakupów na rowerze

Autor: dlahandlu.pl 23 czerwca 2017 11:06

Grupa Muszkieterów w trosce o środowisko i zdrowie Polaków udostępnia klientom sieci Intermarché wózki Koursavélo. Są to specjalne kosze zakupowe na kółkach, wyposażone w dwie izotermiczne torby, które można przypiąć do roweru.

– Klienci chętnie przyjeżdżają do naszych sklepów na rowerze, dlatego żeby ułatwić im codzienne zakupy i ich transport przygotowaliśmy wózki Koursavélo (z fr. courses à vélo – po zakupy na rowerze). Jest to to rozwiązanie, które wpisuje się w filozofię naszej firmy, ponieważ promuje zdrowy styl życia i jest działaniem na rzecz lokalnych społeczności i środowiska – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Wózki z dwoma izotermicznymi torbami są dostępne dla klientów sklepów Intermarché w Grajewie, Słubicy, Słupsku i Ustce. Ten pierwszy udostępnia aż 10 wózków, sklep w Słubicy przygotował dla klientów 4 sztuki, natomiast dwa ostatnie sklepy po dwa wózki. Może on być użytkowany zarówno przez pieszych, jak i rowerzystów. Okres wypożyczenia wózka i kaucja różnią się w zależności od sklepu, jednak we wszystkich czterech sklepach samo korzystanie z wózka jest bezpłatne. 

Zobacz, jak korzystać z usługi:

Działania na rzecz lokalnych społeczności i środowiska są na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów we wszystkich krajach w których operują sklepy sieci. Grupa planuje m.in. zwiększyć udział wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych o 25 proc. do 2025 r.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 375 supermarketów Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie 15 800 osób. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • klient 2017-06-23 16:22:16

    No tak porobili w niektórych miastach płatne parkingi, to teraz promują rowery. Ok, tylko dajcie porządne stojaki i monitoring na rowery!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane