Muzyczna loteria marki Heineken

Autor: pr 6 czerwca 2016 10:41

Muzyczna loteria marki Heineken Fot. mat.pras.

W ramach tegorocznej kampanii, Heineken zaprasza na lato pełne muzycznych wrażeń. W tym roku dwa najgorętsze wydarzenia muzyczne w Polsce - Open’er Festival w Gdyni oraz Kraków Live Festival - zagrają wspólnie z Heinekenem. Z tej okazji marka zabiera swoich konsumentów w koncertową podróż, codziennie dając szanse na wygranie festiwalowych karnetów w ramach wyjątkowej loterii.

Marka Heineken zaprasza fanów na koncerty największych światowych gwiazd takich jak legendarne Red Hot Chili Peppers, Florence & The Machine i Pharrell Williams w Gdyni, czy występujący w Krakowie: Chemical Brothers, Massive Attack i po raz pierwszy występująca w Polsce – Sia. Każdy, kto zachęcony festiwalowymi line-upami, chciałby posłuchać swoich ulubionych wykonawców na żywo, koniecznie powinien wziąć udział w największej loterii muzycznej organizowanej przez markę, w której codziennie do wygrania są karnety na Open’era oraz Kraków Live Festival. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zgłosić kod spod kapsla lub zawleczki piwa Heineken na stronie: www.heineken.com.pl.

Festiwalowy klimat to jednak nie tylko koncerty, ale również cała seria dodatkowych atrakcji umożliwiających przeżycie niezapomnianych chwil w oczekiwaniu na występy swoich ulubionych zespołów. W strefie Heinekena na Open’erze będzie można bawić się przy porywających rytmach granych przez artystów Heineken Stage czy doświadczyć skoku ze sceny, który zostanie uwieczniony na zdjęciu. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w unikatowe gadżety festiwalowe dostępne w sklepiku marki, który po raz pierwszy będzie otwarty na festiwalu w Gdyni.

Aby doświadczenie wakacyjnego obcowania z muzyką było jeszcze pełniejsze, marka przygotowała również limitowaną edycję opakowań piwa Heineken z motywem nawiązującym do najlepszych gatunków muzycznych. Charakterystyczna czerwona gwiazda marki stała się medium łączącym style i nurty muzyczne. Limitowana seria opakowań będzie dostępna w sklepach latem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane