PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

My Box w Oławie ruszy we wrześniu

Property News 25 czerwca 2013 19:53

5 września tego roku rusza pierwszy Retail Park w Oławie. Budowa parku handlowego pod nazwą My Box Oława, o powierzchni najmu 2 000 mkw. zbliża się ku końcowi.

Budynek My Box w Oławie jest już prawie gotowy. Generalny wykonawca, firma Skanska SA, prowadzi intensywne prace przy wykańczaniu elewacji oraz prace związane z zagospodarowaniem terenu. W obiekcie znajdą się sklepy firm sieciowych z branży odzieżowej, obuwniczej , sportowej i elektronicznej RTV/AGD, wśród nich Deichmann, Euro RTV AGD czy KIK. Jak czytamy w komunikacie prasowym, kolejne dwie umowy z najemcami są w trakcie finalizowania.

Do zespołu firmy zarządzającej inwestycją - Eyemaxx Real Estate, dołączyła Anna Zajbert, leasing manager, która będzie odpowiedzialna za komercjalizację parków handlowych My Box i przygotowanie strategii.
Powierzchnia najmu większości obiektów My Box będzie wynosić średnio od 4 do 10 tys. mkw. Lokalizacja kolejnych projektów jest już zatwierdzona i firma zaczyna je realizować. Obiekt w Malborku o powierzchni około 5 500 mkw. posiada już prawomocną decyzje o pozwoleniu na budowę. Jego realizacja rozpocznie się jeszcze w tym roku. Terminy otwarcia kolejnych obiektów zależą od postępu komercjalizacji.

Inwestorem obiektu jest Retail Park Olawa Sp. z o.o. z grupy Eyemaxx Real Estate, zajmującej się realizacją nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma założona została przez dr. Michaela Müllera w połowie lat 90. i zajmuje się realizacją nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej, szczególnie w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji i obecnie w Polsce. Realizuje obiekty dla międzynarodowych i regionalnych sieci handlowych i hipermarketów takich jak C&A, Intersport, Rewe, Bauhaus, Takko, Deichmann i Rossmann.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane