N-Parki zdominują portfel Napollo

Property News 21 lutego 2018 09:34


Napollo planuje modernizację CH Promienista w Poznaniu, które firma kupiła od Piotra i Pawła. W kwietniu deweloper otworzy Galerię Piastovą w Gnieźnie. W tym roku jeszcze powstanie N-Park na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna. Na przełom 2018/2019 r. firma zapowiada kolejne dwa: w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski i we Wrocławiu przy ul. Maślickiej.

- Potencjał dla N-Parków w miasteczkach, mniejszych miastach czy osiedlach mieszkaniowych większych ośrodków wciąż jest duży. Galeriami rynek jest bardziej nasycony – mówi Sławomir Zawadzki, prezes zarządu Napollo.


Na czym będzie polegała modernizacja CH Promienista w Poznaniu kupionego od Piotra i Pawła?

Sławomir Zawadzki, prezes zarządu Napollo: Ten projekt wpisuje się nam idealnie w strategię tworzenia portfolio z obiektów typu convenience. Zlokalizowany jest w sercu dużego osiedla. Ma ciekawą tradycję handlową, ceniony jest przez klientów i najemców. Jest to typowy park handlowy z częścią spożywczą, ofertą „zdrowie i uroda”, akcesoriami, modą, bankami, kwiaciarnią, pralnią, restauracją. W pierwszej fazie modernizacji wykonamy odświeżenie obiektu i urządzeń. Zapewnimy nową jakość w zakresie property i asset management. W długoterminowej perspektywie chcemy podnieść atrakcyjność oferty, zapewnić klientom i najemcom nową jakość zakupów. Na razie sprawdzamy możliwości, w tym konieczne procedury. Widzimy bardzo duży potencjał w tym obiekcie.

więcej na: propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,70

  • Śr

    5,19

  • Min

    3,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8529

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane