Na Allegro można sfinansować zakupy leasingiem

Autor: dlahandlu.pl 28 lutego 2018 13:56

Przedsiębiorcy posiadający na Allegro konto Firma mogą zapłacić leaselinkiem za przedmioty, których cena wynosi od 700 do 60 000 złotych brutto. Wkrótce usługa ta zostanie udostępniona wszystkim przedsiębiorcom, którzy korzystają ze zwykłych kont Allegro, ale także dla tych, którzy kont na Allegro nie mają, a korzystają z zakupów w serwisie bez rejestracji, jako tzw. “gość”.

Przedsiębiorca, niezależnie od tego w jakiej formie prowadzi działalność gospodarczą, może sfinansować leaselinkiem zakupy w serwisie Allegro, korzystając z pożyczki leasingowej (na okres od 3 do 18 miesięcy) lub leasingu operacyjnego (od 18 do 48 miesięcy).

Całość procedury leasingu trwa zaledwie 10 minut i można ją realizować przez całą dobę, niezależnie od pory i dnia tygodnia. Swoje zakupy przedsiębiorcy będą mogli otrzymać nawet kolejnego dnia. W tym celu należy wybrać na Allegro opcję „WEŹ W LEASING”. Nastąpi wtedy przekierowanie do aplikacji LeaseLink, gdzie można dostosowywać parametry leasingu do indywidualnych potrzeb. Przedsiębiorcy od ręki otrzymają także decyzję kredytową oraz dokumenty umowy. Natomiast płatność dokończą on-line w aplikacji LeaseLink – włącznie ze zdalnym zawarciem umowy, bez konieczności składania podpisów i oczekiwania na kuriera (w przypadku pożyczki leasingowej).
- W serwisie każdego dnia kupowanych jest ponad milion przedmiotów. Odpowiadając
na potrzeby kolejnej grupy naszych klientów - konkretnie przedsiębiorców - zdecydowaliśmy się
udostępnić im możliwość wzięcia zakupów na Allegro w leasing. Ogromną zaletą naszego
nowego partnera - firmy LeaseLink - młodego polskiego fintechu, jest błyskawiczny czas realizacji
płatności za zakupy oraz możliwość finansowania wielu przedmiotów - mówi Maciej Biniek, Financial Services Director w Allegro.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane