Na Food Show nagrodzimy Restaurację Roku 2017 woj. śląskiego

Autor: dlahandlu.pl 27 lutego 2017 15:00

W ramach wydarzenia Food Show Dziennik Zachodni prowadzi plebiscyt na najpopularniejszą restaurację woj. śląskiego w 2017 roku. Zgłoszenia do plebiscytu przyjmowane są do 3 marca 2017. Głosowanie potrwa do 9 marca do godz.11.59. Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone w czasie wieczornej Gali Kulinarnej podczas Food Show, w dniu 16 marca 2017 roku.


Na Najlepszą Restaurację woj. śląskiego 2017 można zagłosować na stronie Dziennika Zachodniego.

Dotychczas do plebiscytu zgłosiły się 82 restauracje.  

Food Show to największe w Polsce wydarzenie biznesowo-kulinarne, które odbędzie się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 
Zaplanowane w nowatorskiej formule spotkania profesjonalistów i pasjonatów, ma być platformą wymiany doświadczeń i okazją do szeroko zakrojonej dyskusji o wyzwaniach stojących przed branżą spożywczą i gastronomiczną. Zwieńczeniem dwóch dni debat będzie wręczenie nagród „Food Show Star“ dla firm spożywczych i dostawców najlepszych produktów dla sektora HoReCa oraz dla najlepszych restauracji z woj. śląskiego W ramach Food Show zaplanowano również pełen kulinarnych atrakcji dzień otwarty dla publiczności. Organizatorem Food Show jest Grupa PTWP SA.

więcej o Food Show tutaj

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane