PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Na początku września ruszy Dekada Skierniewice

Autor: www.dlahandlu.pl 25 sierpnia 2011 10:10

Dekada Skierniewice, centrum handlowe typu convenience, zostanie oddana do użytku 6 września br.

- Trwają ostatnie przygotowania do oddania do użytku centrum Dekada w Skierniewicach. Centra handlowe typu convenience to obiekty handlowe, które powstają po to, aby zapewnić mieszkańcom mniejszych miast lub dużych dzielnic, miejsce codziennych zakupów. Podstawową ideą takich obiektów jest to, aby konsument mógł bez przeszkód wejść do nich po najważniejsze w domu rzeczy np. wracając z pracy. Popularność centrum w Myślenicach jest dla nas dobrą prognozą na przyszłość dla nowego obiektu - mówi Aleksander Walczak, prezes Grupy Foren.

Dekada w Skierniewicach to nowoczesne centrum handlowe typu convenience, liczące 4775 mkw. powierzchni całkowitej, w tym 3350 mkw. powierzchni handlowej.
W obiekcie znajdzie się około 16 lokali handlowo-usługowych. Najemcami centrum są supermarket Tesco, market z elektroniką Euro RTV AGD, Empik, CCC , Deichmann, drogeria Rossmann, salon TPSA, apteka, Tabak oraz operatorzy telefonii komórkowej PLAY i PLUS.
Dekada Skierniewice wynajęta jest w 90 proc. Generalnym wykonawca robót była firma Mirbud S.A.

Grupa Foren powstała w 2007 roku. Jej celem jest realizacja inwestycji głównie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Obecnie portfolio Grupy to projekty liczące łącznie 70 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). W jego skład wchodzą nowoczesne galerie i centra handlowe zlokalizowane w centrach średniej wielkości miast w całej Polsce: Olsztynie, Nysie, Myślenicach, Malborku, Skierniewicach Sieradzu i Żyrardowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane