PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Na polski rynek wkracza system płatniczy Paysera

Autor: pr 5 lutego 2015 10:31

Licencjonowany w Europie system płatniczy Paysera otworzył swoje przedstawicielstwo w Polsce. System ten zajmował przed wprowadzeniem euro w sąsiedzkiej Litwie 13 proc. lokalnego rynku przelewów międzynarodowych.

„Paysera" wkracza do Polski, oferując przelewy międzynarodowe, które są nawet kilkadziesiąt razy tańsze niż w bankach. „Paysera" oferuje również bezpłatne operacje płatnicze przez Internet, nieodpłatne przelewy z jednego konta „Paysera" na inne, niezależnie od tego, w którym państwie na świecie znajdują się strony przelewu. Wdraża rozwiązanie pobierania należności przez Internet, obejmujące bankowość elektroniczną, płatności kartami „Visa", „MasterCard", „Maestro" i innymi, a także pobiera za przelewy prowizje prawie dwukrotnie niższe niż pobierane przez banki.

W chwili obecnej „Paysera" ma 180 000 użytkowników. Z kont systemu „Paysera" w 2014 roku wykonano przelewy na łączną kwotę 750 mln EUR. Podczas dwóch pierwszych lat działalności partnerami systemu zostało 70 banków na całym świecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane