PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Na polski rynek wkracza system płatniczy Paysera

Autor: pr 5 lutego 2015 10:31

Licencjonowany w Europie system płatniczy Paysera otworzył swoje przedstawicielstwo w Polsce. System ten zajmował przed wprowadzeniem euro w sąsiedzkiej Litwie 13 proc. lokalnego rynku przelewów międzynarodowych.

„Paysera" wkracza do Polski, oferując przelewy międzynarodowe, które są nawet kilkadziesiąt razy tańsze niż w bankach. „Paysera" oferuje również bezpłatne operacje płatnicze przez Internet, nieodpłatne przelewy z jednego konta „Paysera" na inne, niezależnie od tego, w którym państwie na świecie znajdują się strony przelewu. Wdraża rozwiązanie pobierania należności przez Internet, obejmujące bankowość elektroniczną, płatności kartami „Visa", „MasterCard", „Maestro" i innymi, a także pobiera za przelewy prowizje prawie dwukrotnie niższe niż pobierane przez banki.

W chwili obecnej „Paysera" ma 180 000 użytkowników. Z kont systemu „Paysera" w 2014 roku wykonano przelewy na łączną kwotę 750 mln EUR. Podczas dwóch pierwszych lat działalności partnerami systemu zostało 70 banków na całym świecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane