Na stacjach Shell zostaną zainstalowane bankomaty Cardtronics

Autor: dlahandlu.pl 16 marca 2015 09:21

Operator i dostawca bankomatów Cardtronics wchodzi na polski rynek. Firma będzie współpracować z Bankiem Zachodnim WBK, należącym do Grupy Santander, który w ramach podpisanej umowy zapewni przetwarzanie transakcji, obsługę gotówki (CIT) oraz usługi rozliczeniowe.

W pierwszym etapie swojej ekspansji w Polsce Cardtronics dostarczy na stacje paliw Shell Polska co najmniej 50 bankomatów oraz 50 kolejnych urządzeń, które będą zlokalizowane w różnych punktach sprzedaży detalicznej, w tym w sklepach spożywczych. Pierwsze 100 nowych bankomatów, które będą działać pod marką CashZone ma pojawić się w całej Polsce w ciągu kilku miesięcy.
W 2014 r. na każdy milion mieszkańców w Polsce przypadało 485 bankomatów, podczas gdy w Wielkiej Brytanii 1066 a w Stanach Zjednoczonych 1355.
- Przewidujemy, że najbliższe miesiące to dopiero początek dynamicznego rozwoju sieci bankomatów Cardtronics w Polsce w ciągu najbliższych dwóch lat - mówi Jonathan Simpson-Dent, dyrektor zarządzający Cardtronics Europe.

Cardtronics Europa, spółka zależna Cardtronics, działa obecnie w wielkiej Brytanii i Niemczech, będąc w tych krajach operatorem 13 850 bankomatów.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Oszukany 2016-02-22 14:07:30

    No to wpiszę pierwszy komentarz: w styczniu niechcący wypłaciłem 500 zł na st. Shell, myśląc w swojej naiwności, że bez- lub z niewielką prowizją, teraz oglądam wyciąg i zgadnijcie jak opłata???

    22,50 zł. słownie dwadzieścia dwa pięćdziesiąt !!!! To jest 4,50% !!! Normalnie jak to się nazywa to każdy wie, nie będę komentował tego procederu!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane