PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Najemcy Galerii Twierdza przygotowują się do otwarcia sklepów

Autor: dlahandlu.pl 9 marca 2011 13:50

W centrum handlowym trwają prace adaptacyjne w lokalach najemców. operatorem spożywczym centrum będzie sieć Intermarche.

Ostatnie przygotowania związane z planowanym na 14 maja otwarciem galerii prowadzą m.in. H&M,C&A, Media Markt, Intermarche, Marks&Spencer, Reserved, House, Cropptown, Smyk, Empik, Deichmann, Rossmann, Home&You, Douglas, Apart, Vision, Express, Wójcik, Gatta i Triumph. Pozostali są w fazie końcowego projektowania i przed dniem przekazania lokalu. W całym centrum znajdzie się prawie 80 sieciowych marek.

Architektonicznie galeria wpisuje się w dzielnicę w jakiej została ulokowana. Projekt nawiązuje do najlepszych tradycji modernizmu, królują stal, szkło i kamień na dużych przestrzeniach.

Dzięki powstającej Galerii Twierdza w Zamościu przybędzie 800 nowych miejsc pracy. Nowe centrum to 31,5 tys. mkw powierzchni i oraz parking na 850 miejsc. Komercjalizację obiektu prowadzi inwestor Rank Progress SA.

Rank Progress SA jest właścicielem centrów handlowych : Galeria Piastów w Legnicy , regionalnego Centrum handlowego w Kłodzku Galeria Twierdza Kłodzko i Pasażu Grodzkiego w Jeleniej Górze. Obecnie legnicka spółka kończy budowę Galerii Twierdza w Zamościu, Galerii Świdnickiej w Świdnicy oraz Galerii Tęcza w Kaliszu. Wkrótce rozpocznie realizację regionalnego centrum w Krośnie.
Od początku swojej działalności Rank Progress SA zrealizował kilkadziesiąt centrów handlowych (własnych i na zlecenie sieci handlowych Castorama, Carrefour, Tesco, Leroy Merlin). Plany Grupy Kapitałowej Rank Progressu na lata 2011-2012 przewidują realizację inwestycji o łącznej powierzchni 165 tys. mkw. i wartości 375 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane