PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Najemcy Portu Łódź domagają się niższych opłat

Autor: Dziennik Łódzki 17 czerwca 2011 10:16

W centrum handlowym rozgorzał konflikt między dyrekcją a wynajmującymi lokale. Najemcy domagają się niższych opłat. Część z nich najchętniej pożegnałaby się z Portem od razu, ale są związani kilkuletnimi umowami - pisze Dziennik Łódzki.

2 czerwca w centrum handlowym interweniowała policja, wezwana przez jednego z najemców, który nie mógł prowadzić działalności. Dyrekcja wypowiedziała przedsiębiorcy umowę, gdyż zalega z czynszem. Podobnego ruchu spodziewają się inni najemcy, bo ich zaległości czynszowe także rosną.

Najemcy deklarują, że gdyby tylko mogli, natychmiast zrezygnowaliby z prowadzenia tam działalności. Nie stać ich jednak na takie rozwiązanie, bo za zerwanie umowy grożą wysokie kary.

Jak podaje "DzŁ", przedstawiciele Portu zapewniają, że są otwarci na rozmowy z najemcami i podejmują przeróżne działania, by przyciągnąć kupujących. Jednym z nich jest kampania promująca restauracje i kawiarnie. Do końca sierpnia potrwa kampania reklamowa informująca o bogatej ofercie gastronomicznej centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane