PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Najnowsze projekty handlowe spółki Saller

Property News 25 czerwca 2013 14:13

W listopadzie br. wystartuje najnowszy projekt niemieckiej firmy Euroinvest Saller zlokalizowany w Bytomiu - dowiedział się portal Propertynews.pl. Firma pracuje także nad czterema kolejnymi inwestycjami handlowymi w całej Polsce.

- Inwestycja w Bytomiu jest obecnie na ukończeniu. Osiągnęła stan zamknięty surowy. Obecnie powierzchnia handlowa skomercjalizowana jest w 70 proc. - powiedział w rozmowie z Propertynews.pl Jacek Zagrabski, pełnomocnik zarządu w firmie Euroinvest Saller. Łączna powierzchnia icentrum handlowego to około 5 tys. mkw. 


Firma realizuje także projekt w Lęborku. Obiekt, który zostanie otwarty na przełomie marca i kwietnia przyszłego roku jest już wynajęty w całości

Euroinvest Saller oczekuje również na wydanie pozwolenia na budowę centrum handlowego w Nowej Soli. Obiekt jest obecnie skomercjalizowany w 80 proc. Spodziewana data otwarcia to przełom maja i czerwca 2014 r.

Kolejne przedsięwzięcie firma szykuje w Głogowie. - W ciągu 2 od 3 tygodni powinniśmy złożyć wniosek o pozwolenie na budowę inwestycji w Głogowie - poinformował Jacek Zagrabski. - Obecnie jesteśmy na finiszu negocjacji z dużymi najemcami - supermarketem spożywczym i operatorem 4-salowego kina - dodaje.

W obiekcie o powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajdzie się miejsce dla 70 najemców. Dla operatora spożywczego przewidziano 1,4 tys. mkw. powierzchni.

Saller prowadzi także inwestycję w Brzegu. Niewielki obiekt o powierzchni 3,2 tys. mkw. pomieści 7 lokali. - To adaptacja już istniejącego obiektu zlokalizowanego w pobliżu supermarketu Kaufland. Spodziewamy się zakończenia inwestycji w IV kwartale br. - powiedział Zagrabski. Obecnie skomercjalizowano 50 proc. powierzchni inwestycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  20,65

 • Śr

  11,51

 • Min

  9,57

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane