PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Największy salon Royal Collection w Polsce w Poznań City Center

Autor: dlahandlu.pl 1 lipca 2013 10:07

Sfinalizowano umowę najmu powierzchni pomiędzy właścicielem marki Royal Collection a Poznań City Center. Opiewa ona na wynajem 2700 mkw. zlokalizowanych na poziomie +1 galerii. Salon Royal Collection w Poznań City Center będzie największym i najnowocześniejszym w Polsce.

Nowy salon Royal Collection w Poznań City Center w dużej mierze funkcjonować będzie w oparciu o koncept „shop-in-shop" i zaoferuje kilkadziesiąt marek odzieżowych znanych producentów, m. in.: Camel Active, More & More, Pierre Cardi, Teresa Kopias, Old Taylor, Lavard, Otto Hauptmann, Enzo Lorenzo, Stilissimi, CV oraz niedostępne dotąd w Poznaniu jak np: Hattric, Calamar, Pellens & Loick.

Poznań City Center (PCC) to obiekt zlokalizowany w centrum Poznania będący centrum komunikacyjno-handlowym z wielokondygnacyjnym parkingiem na 1 500 miejsc oraz nowymi dworcami PKP i PKS, zintegrowanymi z Poznańskim Szybkim Tramwajem. W maju 2012 oddano do użytku część dworcową o powierzchni 7 000 m2, wybudowaną nad torami kolejowymi. Druga faza projektu, której otwarcie planowane jest jesienią 2013 będzie obejmowała centrum handlowe, dworzec PKS i zaplecze parkingowe. Węzeł komunikacyjny, czyli terminal autobusowy na poziomie gruntu oraz dworzec kolejowy na poziomie +1 połączony będzie komunikacyjnie z poziomami +1 i +2 galerii handlowej o powierzchni 60 000 m2 z 250 sklepami i 2 strefami foodcourt. Inwestycja realizowana jest przez TriGranit Development wspólnie z PKP S.A. i Europa Capital.

W Polsce Trigranit Management Polska Sp. z o.o. zarządza m.in. Bonarka City Center oraz świadczy usługi leasingowe dla projektu Poznań City Center.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,49

  • Śr

    6,82

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane