PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nałęczowianka rusza z nową kampanią

Autor: pr 24 września 2015 09:44

Nałęczowianka rusza z nową kampanią Nałęczowianka wspiera sprzedaż wód w mniejszych opakowaniach, fot. mat.pras.

Pod hasłem „Wyskocz z kapci” wystartowała nowa kampania marki Nałęczowianka. Celem akcji jest zachęcenie Polaków do codziennej aktywności i witalnego stylu życia. Kampania będzie prowadzona w prasie, TV, Internecie oraz w kanałach społecznościowych.

Akcja rozpoczęła się w połowie września i potrwa do 30 listopada br. W planowanym na 24 września w centrum Warszawy evencie, pierwsze 100 osób, które wrzuci swoje kapcie do dystryBUTtora, odbierze buty New Balance.

Głównym celem kampanii jest wsparcie sprzedaży i dotarcie do konsumentów z przekazem, że picie Nałęczowianki jest doskonałym sposobem, aby pozostać aktywnym każdego dnia. Akcja skierowana jest głównie do kobiet w wieku 25-45, które chcą być witalne i codziennie cieszyć się życiem.

Od września do końca listopada w sprzedaży będą specjalne zgrzewki Nałęczowianki z informacją o akcji. Wystarczy kupić trzy butelki produktu i przesłać SMS-em numer paragonu. Uczestnicy zabawy, którzy otrzymają wiadomość zwrotną o wygranej, odsyłają swoje kapcie, z których wyskoczyli. Ich zdjęcie znajdzie się na personalizowanym t-shircie, który otrzymają w nagrodę wraz z butami New Balance.

Wielokanałowa kampania marki połączona jest z promocją sprzedaży małych formatów wody. Nałęczowianka wprowadzając jeszcze bardziej poręczne butelki 0,5 litra umożliwia konsumentom wpisanie się w światową tendencję kupowania napojów „w drodze”. Akcja „Wyskocz z kapci” to kontynuacja tych działań i przypomnienie, że Nałęczowiankę zawsze warto mieć pod ręką, aby pić wodę podczas aktywnych zajęć poza domem.

Reklama obejmuje prasę, telewizję, Internet i social media. Dodatkowo spoty reklamowe zaplanowano w ramach największych platform VoD. Akcję wspiera kampania mobile poprzez m.in. notyfikacje graficzne geotargetowane na Warszawę oraz materiały POS
w punktach sprzedaży.

Za planowanie i zakup mediów w kampanii odpowiada dom mediowy MEC, autorem koncepcji eventu oraz loterii ogólnopolskiej, a także organizatorem obu projektów jest Albedo. Autorem kreacji kampanii prasowej jest 3M projekt, a telewizyjnej Nestlé Waters. Komunikację w mediach społecznościowych przygotowuje 121PR, a działania PR realizuje agencja Q&A Communications.

0,5 l wody Nałęczowianka kosztuje od 1,29 do 1,69 zł, natomiast 0,75 l - od 1,99 do 2,09 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane