PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Napój izotoniczny Oshee sygnowany logotypem PZPNu

Autor: pr 4 października 2016 09:39

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o zawarciu umowy z producentem napojów OSHEE, na mocy której marka uzyskała tytuł „Oficjalnego Partnera PZPN”. W ramach współpracy firma postanowiła wprowadzić na rynek napój izotoniczny sygnowany logotypem PZPNu.

Marka OSHEE jest obecnie liderem rynku napojów funkcjonalnych w Polsce, i właśnie taki produkt zamierza zadedykować współpracy z PZPNem. Napój izotoniczny będzie dostępny w czterech wariantach pojemnościowych od 1 litra, poprzez butelki 0,75l i 0,5l, aż do puszek o pojemności 315 ml. Wszystkie będą dostępne w wersji smakowej Multifruit, a w przypadku puszki dodatkowo w wersji Orange. Na półkach sklepowych pojawią się one w grudniu tego roku.

W ramach umowy, która weszła w życie 1 października br. i będzie obowiązywała do 31 lipca 2018 roku, marka OSHEE będzie miała prawo posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera PZPN” oraz logotypem kompozytowym w swoich działaniach marketingowych, reklamowych i promocyjnych. Dodatkowo podczas organizowanych przez PZPN meczów międzypaństwowych wykorzystywane przez sztab medyczny bidony i lodówki znajdujące się w okolicy ławek rezerwowych będą zawierały logotyp partnera. Ponadto butelka napojów OSHEE będzie eksponowana w trakcie konferencji prasowych poprzedzających organizowane przez PZPN mecze międzypaństwowe.

 

  

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,50

 • Śr

  4,93

 • Min

  2,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane