PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Napollo przejmuje od CREAM zarządzanie swoimi parkami i galeriami handlowymi

Autor: dlahandlu.pl 30 czerwca 2017 12:32

Od 2014 roku CREAM świadczyło szeroki wachlarz usług dla Napollo m in. w zakresie doradztwa strategicznego oraz zarządzania portfelem nieruchomości komercyjnych. Po trzech latach współpracy, zarządzanie operacyjne m in. Galerią Renova, Galerią Grodovą, Parkiem Galaktyka oraz Centrami Zakupów będzie w całości realizowane przez nowo zbudowany Dział Zarządzania Nieruchomościami w wewnętrznych strukturach Napollo.

– Wsparcie zewnętrznej firmy w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi dało nam możliwość skupienia się na ekspansji – informuje Katarzyna Rzetecka, członek zarządu i dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych Napollo. – Dynamiczny rozwój i akwizycje w ostatnich trzech latach doprowadziły do zbudowania portfela inwestycyjnego charakteryzującego się stabilnym wzrostem rok do roku. Naturalną konsekwencją tej strategii jest dla nas rozbudowanie własnego Działu Zarządzania Nieruchomościami, który od 1 lipca przejmuje zarządzanie wszystkimi działającymi oraz planowanymi projektami handlowymi – dodaje Katarzyna Rzetecka.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną na terenie całego kraju. W sektorze projektów komercyjnych, firma specjalizuje się w realizacji małych i średniej wielkości obiektów handlowych typu convenience pod wspólną marką N-Park, która zastąpiła dotychczas realizowane Centra Zakupów. Powstają one w miastach satelickich wielkich aglomeracji, centrach miast do 100 tys. mieszkańców oraz centrach wielkich osiedli. W tym roku zostanie otwarty N-Park we Wrocławiu przy ul. Gagarina, w kolejnym - N-Park przy ul. Maślickiej, również we Wrocławiu, oraz pierwszy N-Park w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski. Napollo jest również właścicielem centrów handlowych: Galerii Renova, Galerii Grodovej oraz budowanej obecnie w Gnieźnie Galerii Piastovej. 

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane