Natasa Mika dyrektorem w dziale powierzchni handlowych BNP Paribas Real Estate Poland

Autor: dlahandlu.pl 13 kwietnia 2016 10:04

Natasa Mika została promowana na stanowisko dyrektora w Dziale Powierzchni Handlowych. W nowej roli będzie odpowiedzialna za realizację dotychczasowej strategii rozwoju, obsługę kluczowych klientów i poszerzanie portfolio projektów. Do jej kluczowych kompetencji należy wynajem, doradztwo w zakresie przygotowania optymalnych koncepcji zagospodarowania oraz repozycjonowania galerii i ulic handlowych.

Prawie trzyletnie zaangażowanie w kształtowaniu nowego działu powierzchni handlowych na polskiej mapie sektora retail zaowocowało awansem w BNP Paribas Real Estate Poland.

Dodatkowo Natasa Mika będzie poszerzać usługi doradztwa i reprezentacji najemców oraz sieci handlowych, zarówno tych obecnych na polskim rynku, jaki i marek debiutujących w Polsce.

Natasa Mika posiada 14 lat doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości w Polsce. Wcześniej pracowała m.in. dla takich firm jak DTZ Polska czy Cushman & Wakefield Polska. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz posiada tytuł magistra Ekonomii o specjalizacji Handel Zagraniczny. Jest członkiem ICSC oraz ma ukończone wszystkie kursy Certified Commercial Investment Member.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane