Negatywne opinie o przyznaniu orderu dla szefa sieci Biedronka powodem zmiany terminu?

Autor: dlahandlu.pl 29 lipca 2015 14:22

Planowane na dziś (29 lipca 2015) wręczenie przyznanego przez Prezydenta RP odznaczenia (Pedro Pereira da Silvie - red.) dyrektorowi operacyjnemu Grupy Jeronimo Martins jest przesunięte na inny termin w związku ze zmianą w kalendarzu ministra spraw zagranicznych - dowiedział się portal dlahandlu.pl.

Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej V klasy został przyznany przez Prezydenta RP dyrektorowi operacyjnemu Grupy Jeronimo Martins w Polsce za wkład w rozwój gospodarczy Polski, tworzenie miejsc pracy, zaangażowanie firmy w działalność społeczną i charytatywną oraz znaczący wkład w rozwój stosunków handlowych między Polską a Portugalią.

Po wczorajszym zaproszeniu dla dziennikarzy na uroczystość wręczenia Krzyża Kawalerskiego przez Grzegorza Schetynę, ministra spraw zagranicznych Pedro Pereira da Silvie, dyrektorowi operacyjnemu sieci Biedronka portale internetowe zapełniły się negatywnymi komentarzami setek osób, które uznały przyznanie państwowego orderu szefowi sieci Biedronka za błąd. 

Nadal nie zostało także opublikowane Postanowienie Prezydenta RP w sprawie przyznania orderu dla szefa sieci Biedronka na stronach Monitora Polskiego. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • szx 2015-07-30 21:34:33

  ręce opadają, jak się czyta takie idiotyzmy! Schetyna z całą tą kliką nie wiedzą, co się w kraju dzieje!

  Dla mnie, jako światłego obywatela to jest upokarzające i wstyd mi za takich reprezentantów narodu

 • zbulwersowany 2015-07-30 17:40:13

  Odznaczenie za to, że Biedronka nie wypłaciła polskim pracownikom 15 mln złotych z tytułu nadgodzin. To jest Hańba dla Polski i narodu polskiego co zrobił prezydent i Kopaczowa, która przysporzyła 7 mln z tytułu bezpłatnej reklamy.

 • doc54 2015-07-30 15:48:26

  Szlag mnie trafia, jak czytam, że dzięki Biedronce przybyło miejsc pracy w Polsce. Tylko niekompetentne matoły ( nie chciałbym tak mówić o Prezydencie ) , mogą tak uważać. Bo te matoły nie widzą związku między powstaniem w jakimś rejonie Biedronki, a likwidacją w okolicy mniejszych sklepów. Nie widzą też łańcuszka likwidacji dostawców do tych małych sklepów, producentów itd. Jak Kopaczowa wyruszyła w Polskę, to się we Wrocławiu dowiedziała co ludzie myślą. Niech i Bronek, zamiast wręczać krzyże zasługi stuknie się w czoło i ruszy w kraj po wiedzę co dzieje się w PL.

ZOBACZ WSZYSTKIE (6)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,69

 • Śr

  2,80

 • Min

  2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane