PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Negocjacje w sprawie przejęcia Mili przez Eurocash przedłużone

Autor: dlahandlu.pl 9 września 2017 09:49

Negocjacje w sprawie przejęcia Mili przez Eurocash przedłużone fot. materiały prasowe

Eurocash i Argus Retail Holding Limited podpisali aneks do listu intencyjnego dotyczącego przejęcia przez Eurocash sieci Mila. Aneks przedłuża do 15 września negocjacje w sprawie akwizycji.

Kilka tygodni temu Eurocash informował o planach przejęcia sieci Mila od Argus Retail Holding Limited. List intencyjny w tej sprawie został podpisany 21 sierpnia. Zgodnie z postanowieniami listu sprzedający udzielili spółce Eurocash wyłączności na sfinalizowanie transakcji do 8 września 2017 r.  

Jak informowano wówczas, sprzedający nie będą prowadzić w okresie wyłączności jakichkolwiek rozmów dot. transakcji z podmiotami innymi niż Eurocash. W tym okresie firmy zamierzały zawrzeć przedwstępną umowę sprzedaży udziałów w spółce.

- Zgodnie z postanowieniami aneksu do listu intencyjnego, sprzedający przedłużyli przyznany emitentowi na podstawie listu intencyjnego okres wyłączności do dnia 15 września 2017 r. – czytamy obecnie w komunikacie Eurocash.

Przeczytaj także:

Eurocash chce przejąć Milę

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • sprzedajta 2017-09-13 19:06:25

  na serio pójdzie to do Eurocash???

  wszyscy na tych Portugalczykach psy wieszali (JMD + Recheio czy też Eurocash) ale jak co do czego to kasa nie śmierdzi  no cóż... żal dupę ściska...  z kraju o największym zapleczu produkcyjnym żywności w Europie robi się kraj ucisku producentów i pracowników (presja dużych na ceny) i enklawę zagranicznych koncernów (bo ci produkuja tanio i sprzedaja drogo) i producenta taniej żywności tzn. wysokiej jakości marek własnych sprzedawanych na głodowych marżach no i taniej siły roboczej i tanich firm  Polacy Polakom zgotowali ten los

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,14

 • Min

  4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane