Neinver Polska rozpoczyna realizację Futura Park Kraków

Autor: ISB 14 lipca 2010 13:38

Firma deweloperska Neinver Polska rozpoczyna realizację parku handlowego Futura Park Kraków o wartości ok. 76 mln euro, poinformowała spółka w komunikacie.

"Deweloper wprowadzi do Małopolski nowy format sprzedaży: centrum typu outlet połączone z tradycyjnym parkiem handlowym. Park handlowy Futura Park Kraków zlokalizowany będzie w Modlniczce koło Krakowa tuż obok autostrady A4. Inwestycja zostanie ukończona w drugiej połowie 2011 roku" - czytamy w komunikacie.

Futura Park Kraków zajmie łączną powierzchnię 42 tys. m.kw. Wartość inwestycji to ok. 76 milionów euro, podano również.

"Futura Park Kraków to drugie centrum tego typu w Polsce. Pierwszy obiekt Neinver zrealizował we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Hochtief Polska" - czytamy dalej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • joozin 2011-08-31 10:11:58

  no cóż, z Futurą cudów nie będzie - bo póki co mają wynajęte około 50% powierzchni, a jako że do otwarcia zostało tylko 1,5 miesiąca raczej nie można się spodziewać, że szybko wynajmą całą resztę. Wręcz przeciwnie, pewnie po otwarciu, szybko zacznie ubywać otwartych lokali. Nawet Alma, która wynajęła duży lokal - podzieliła go na dwie części i robi tylko połowę sklepu - czyli małe osiedlowe delikatesy; pewnie wszyscy się spodziewają, że Futura to będzie kolejny mega niewypał (po Bonarce i Kings Squar)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,13

 • Śr

  5,99

 • Min

  3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201