PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Neinver rozpoczął realizację Factory Warszawa Annopol

Autor: ISB 14 lutego 2012 11:10

Firma deweloperska Neinver rozpoczyna budowę centrum outletowego Factory Warszawa Annopol. Otwarcie centrum zaplanowano na I kw. 2013 roku.

- W ubiegłym tygodniu przekazano plac budowy generalnemu wykonawcy - firmie Budimex. Nowe Factory powstaje w dzielnicy Białołęka i będzie pierwszym centrum outlet we wschodniej części miasta, a jednocześnie największym - pod względem powierzchni handlowej - w Warszawie - podała spółka w komunikacie.

Na 19,7 tys. m.kw. znajdzie się 120 lokali z ofertą polskich i międzynarodowych sieci handlowych. - Dziesięć lat po uruchomieniu w Ursusie pierwszego centrum wyprzedażowego w Polsce, budujemy już drugie Factory w Warszawie - tym razem na prawym brzegu Wisły. Ta część miasta dynamicznie rozwija się w ostatnich latach, dlatego postanowiliśmy wzbogacić jej ofertę handlową o dobrze zlokalizowane i skomunikowane centrum outlet na Białołęce - powiedziała dyrektor generalna Neinver Polska Barbara Topolska.

Po oddaniu do użytku Factory Warszawa Annopol, portfolio centrów wyprzedażowych Neinver Polska będzie liczyło 5 obiektów o łącznej powierzchni 84 tys. m.kw. Pierwszym centrum outlet w Polsce było uruchomione w 2002 roku Factory Warszawa Ursus, kolejne powstały we Wrocławiu i Poznaniu. Największym centrum outlet (22 tys. m.kw. powierzchni handlowej) w Polsce jest Factory Kraków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane