Neo24.pl nawiązuje współpracę z Orlenem

Autor: pr 22 kwietnia 2014 14:17

W ramach programu „Stacja z paczką", zakupy zamówione w NEO24.pl można odebrać także w 650 stacjach paliwowych Orlen na terenie całego kraju. Dla e-sklepu to kolejny krok w ramach strategii maksymalnego zwiększenia dostępności dostawy oraz walki o nowe segmenty handlu: lokalne rynki oraz weekendowe zakupy. Na wybraną przez siebie stację klienci będą mogli zamówić produkty do 25 kg wagi.

Współpraca NEO24.pl i programu wystartowała w drugiej połowie kwietnia 2014 roku. Dzięki usłudze „Stacja z Paczką" klienci będą mogli odebrać zakupy zrobione w e-sklepie na wybranych przez siebie stacjach paliwowych na terenie całej Polski. Usługa ta będzie w NEO24.pl darmowa.

Towary będą docierały na stacje paliw w maksymalnie 48 godzin od momentu nadania - a więc w takim czasie, jak przesyłki kurierskie. Przesyłki będą z centralnych magazynów firmy trafiać do centrów logistycznych, skąd codziennie rozwiezione zostaną na stacje. W momencie, gdy paczka trafi na stację Orlen, użytkownik zostanie o tym powiadomiony SMSem.

Sklep NEO.24.pl oferuje głównie sprzęt AGD/RTV.  

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane