Neonet otwiera flagowy salon w Sky Tower

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 20 marca 2014 10:33

20 marca Neonet otworzyła nowy sklep we wrocławskim Sky Tower. Sklep o powierzchni 742 mkw. zlokalizowany na pierwszym piętrze Galerii Handlowej Sky Tower jest jedną z najbardziej spektakularnych inwestycji sieci w Polsce - zaprojektowano w nim m.in. bardzo dużą przestrzeń ekspozycyjną, strefy multimedialne i wyjątkowo szeroki asortyment.

- Otwarcie salonu we wrocławskiej Galerii Sky Tower to dla nas szczególnie ważny biznesowo moment. Po pierwsze - ten bardzo nowoczesny salon będzie flagowym okrętem wprowadzanego w ostatnim okresie nowego formatu naszych sklepów. Stąd też jego prestiżowa lokalizacja właśnie w Sky Tower. Po drugie - otwarcie w mieście, z którego nasza sieć się wywodzi, to także symboliczny krok w nowym strategicznym kierunku. Jesteśmy już numerem 1 jeśli w segmencie mniejszych miast, poniżej 200 tysięcy mieszkańców - dziś sięgamy także po rynek największych lokalizacji. Naszą siłą od zawsze są niskie ceny połączone z najwyższą jakością obsługi - wiemy, że to pozwoli nam wyprzedzić konkurencję - mówi Wojciech Kiestrzyń, wiceprezes zarządu Neonet.

Galerię Handlową Sky Tower wyróżnia przede wszystkim zlokalizowanie w najwyższym i jedynym tego typu kompleksie architektonicznym w kraju. Na powierzchni 30 000 mkw. znajduje się 100 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, zaś parking oferuje 1 500 miejsc.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane