Neonet zmienia lokalizacje w Dobrym Mieście i Nowym Dworze Mazowieckim

Autor: dlahandlu.pl 4 października 2016 10:24

Dobre Miasto i Nowy Dwór Mazowiecki to kolejne miejscowości, w których sieć sklepów NEONET przenosi salony do atrakcyjniejszych lokalizacji.

W Dobrym Mieście marka NEONET jest obecna od lat, ponieważ oprócz sklepu stacjonarnego posiada też tutaj własne Centrum Logistyczne, w którym zatrudnia wiele osób z Dobrego Miasta i okolic. Teraz postanowiła przenieść swój salon sprzedaży na ulicę Zwycięstwa 10, gdzie 6 października nastąpi jego otwarcie.

- Poprzedni sklep był na uboczu, nowy znajduje się w centrum miasta – podkreśla Elżbieta Gralewicz, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET. – Największe zalety tej lokalizacji to sąsiedztwo sklepów spożywczych, a także poczty, apteki i urzędu. 

7 października, spółka otwiera swój salon sprzedaży w Nowym Dworze Mazowieckim. Sklep pożegnał mało komfortową siedzibę przy ulicy Mazowieckiej na rzecz prestiżowej lokalizacji w Centrum Handlowym Hit przy ulicy Warszawskiej 46.

Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane