PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nespresso otworzy drugi butik w Warszawie

Autor: pr 2 października 2014 11:04

Firma Nespresso, szwajcarski producent kawy w kapsułkach, otworzy kolejny lokal w Warszawie. Na jego lokalizację wybrano centrum handlowe Arkadia. Nowy butik będzie miał powierzchnię sprzedażową ponad 150 mkw. i powstanie na parterze galerii. Znajdzie się w nim wydzielona przestrzeń do degustacji kawy, spotkań z klientami, część ekspozycyjna dla ekspresów i akcesoriów oraz sprzedażowa. Otwarcie planowane jest na grudzień 2014 roku.

- Nasz pierwszy butik przy ul. Nowy Świat prosperuje świetnie i chcieliśmy dalej rozwijać ten koncept. Polska to jedno z państw o największym „kawowym" potencjalne w Europie i 11-sty kraj na świecie pod względem konsumpcji kawy - mówi Michał Proszewski, country business manager Nespresso Polska. - Nasze butiki to nie tylko sklepy, w których można kupić kawę, ekspresy oraz akcesoria. Można w nich także spróbować rzadkich mieszanek, porozmawiać z ekspertami, spotkać innych miłośników „małej czarnej" oraz odkryć historie i regiony, z których pochodzą najlepsze ziarna kawowca. Wszystko to będzie teraz jeszcze bliżej polskich konsumentów - dodaje.

Pierwszy butik Nespresso został otwarty w Paryżu w 2000 roku, w Polsce zaś - w 2007. Warszawski lokal będzie jednym z 330 na świecie, zaś drugim w naszym kraju.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane