Nestea rozpoczyna letnią aktywację

Autor: pr 16 czerwca 2014 14:42

#15sekundwolności to platforma digitalowa wspierająca wprowadzenie nowej butelki Nestea o pojemności 250 ml. Akcja zakłada wykorzystanie kreatywnego kontentu video i zachęca internautów do dzielenia się sposobami na swoje #15sekundwolnosci. Aktywacja marki będzie wspierana kampanią w internecie.

#15sekundwolnosci to lokalna aktywacja, przygotowana na potrzeby wprowadzenia nowej butelki Nestea 250 ml. Dlaczego 15 sekund? W dzisiejszym świecie nie mamy zbyt wiele czasu i oczekujemy natychmiastowego efektu. Tyle też potrzeba, aby wypić nową Nestea o pojemności 250 ml.

Aby zyskać inspirację do pokonywania codziennych trudności Nestea przygotowała specjalną platformę digitalową z kreatywnym kontentem video - serią filmów przenoszących konsumentów w zapierające dech w piersiach miejsca i sytuacje. Każdego dnia kampanii na fanpage'u marki oraz na www.15sekundwolnosci.pl pojawi się nowy krótki film, dzięki któremu konsumenci będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków.

W tym samym czasie na fanpage Nestea będzie trwać konkurs, w którym weźmie udział każdy, kto podzieli się swoim sposobem na codzienną chwilę wolności przez umieszczenie na FB lub Instagramie posta ze zdjęciem lub krótkim filmem i hashtagiem #15sekundwolności. Dzięki użyciu popularnego mechanizmu hashtaga Nestea daje fanom marki przyjazne narzędzie do włączenia się do interaktywnej zabawy.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,80

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane