PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nestle Polska będzie miało nowego prezesa

Autor: www.dlahandlu.pl 14 czerwca 2014 19:45

Od 1 sierpnia 2014 roku Simon Smith, obecny szef działu finansów i kontrolingu w regionie europejskim, przejmie stanowisko szefa rynku w Polsce i Krajach Bałtyckich.

Simon Smith pracę w Nestlé rozpoczął w 1992 roku w Wielkiej Brytanii. W Nestlé kontynuował swoją karierę na różnych stanowiskach - od kontrolera biznesowego po szefa działu finansów i kontrolingu w Irlandii. Doświadczenie w zarządzaniu biznesem zdobywał również jako szef marketingu w Irlandii oraz szef rynku regionu adriatyckiego. 

O zmianie w Zarządzie Nestlé Polska S.A. poinformował Laurent Freixe, wiceprezes Nestlé i dyrektor zarządzający na Europę. - Z przyjemnością informuję, że Simon Smith, obecny dzef działu finansów i kontrolingu w regionie europejskim, został mianowany na stanowisko szefa rynku w Polsce i Krajach Bałtyckich. Jednocześnie chciałbym podziękować dotychczasowemu prezesowi Nestlé Polska S.A. - Pierre'owi Detry za jego istotny wkład w rozwój naszej firmy i życzę mu wielu sukcesów oraz satysfakcji w jego nowych zobowiązaniach.

Przeczytaj także:

Pierre Detry zdecydował się na kontynuowanie swojej kariery poza strukturami Grupy Nestlé.

Do czasu objęcia nowej funkcji przez Simona Smitha tymczasowo obowiązki prezesa Nestlé Polska S.A. pełnić będzie Jolanta Kalinowska (w połączeniu z dotychczasową rolą dyrektora działu finansów i kontrolingu).

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane