Netto chce otworzyć 12 sklepów jednego dnia

www.portalspozywczy.pl 14 grudnia 2012 20:45

Duńska sieć dyskontów Netto dokona nie lada wyczynu pod względem organizacyjno-logistycznym. Operator chce otworzyć 12 sklepów tego samego dnia i o tej samej godzinie. Nowe placówki Netto powstaną na północy, zachodzie i południu kraju, a zatrudnienie w nich znalazły w sumie 144 osoby.


Sieć Netto otworzyła już w tym roku 22 placówki. Jedenastka nowych, które pierwszych klientów obsłużą 17 grudnia, punktualnie o 7 rano, pozwoli na wykonanie z "górką" tegorocznego planu otwarć, który zakładał przyrost stanu posiadania o 30 placówek. 18 grudnia dyskonter z Danii będzie miał w Polsce 275 sklepów. A to jeszcze nie koniec tegorocznej ofensywy, bo ostatni sklep będzie oddany do dyspozycji klientów 29 grudnia.
Nowe placówki Netto powstały w Katowicach, przy ul. Piotrowickiej 98, w Żorach przy ul. Dworcowej 12 a, w Skawinie przy ul. Wspólnej 7, w Wejherowie przy ul. Kwiatowej, w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 169, w Łodzi przy ul. Maratońskiej 109 a, w Jastrzębiu Zdroju przy al. Jana Pawła II 2, w Chorzowie przy ul. Hajduckiej 57, w Łodzi przy ul. Franciszkańskiej 142-154, w Szczecinie przy ul. Dąbskiej 2, w Gdańsku, przy ul. Kalinowej 8 oraz w Złotoryi przy ul. Legnickiej 4A.
W sumie do obsługi klientów w swoich najnowszych obiektach sieć zatrudniła 144 osoby - załogi sklepów Netto są 12-osobowe.
Wszystkie placówki powstały na własnych działkach sieci, a jedna z nich - w Łodzi przy Maratońskiej - w retailparku, ale lokal został wykupiony przez Netto. Wszystkie mają standardową powierzchnię od 700 do 750 m kw. oraz - poza halą sprzedaży - mieszczą stoiska poddzierżawców - mięsne, piekarnicze, kiosk z prasą, w Łodzi przy Maratońskiej zamiast kiosku jest apteka.
Do zamknięcia inwestycyjnego roku zostało jeszcze jedno otwarcie: w Wałczu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane