Netto kupi cztery działki w Warszawie za ponad 5,6 mln zł

Autor: dlahandlu.pl 14 marca 2017 14:02

Zarząd Tower Investments S.A. poinformował, że 14 marca br. spółka zawarła, jako sprzedający, z Netto sp. z o.o. (kupujący) przedwstępną umowę sprzedaży czterech działek o łącznej powierzchni 4.186 mkw. zlokalizowanych w Warszawie przy ulicy Swarożyca.

Kluczowe warunki zawieszające zawarcia umowy przyrzeczonej to: nabycie przez Tower Investments trzech z ww. działek (czwarta należy już do spółki), uzyskanie przez spółkę ostatecznej i niepodlegającej zaskarżeniu przed sądami administracyjnymi decyzji o pozwoleniu na budowę pawilonu handlowego wraz z infrastrukturą, zawarcie przez spółkę z właściwym zarządem dróg umowy na przebudowę ulicy Swarożyca, przeniesienie na kupującego wraz ze sprzedażą nieruchomości majątkowych praw autorskich do dokumentacji projektowej, będącej podstawą wydanej decyzji o pozwoleniu na budowę.

Umowa przyrzeczona zostanie zawarta po spełnieniu warunków w niej wskazanych, nie później jednak niż 1 czerwca 2018 r. W przypadku zaskarżenia decyzji administracyjnej termin ten ulega wydłużeniu o rok.

Cena sprzedaży ustalona została na 5,62 mln zł, w tym 120 000 zł z tytułu przeniesienia praw autorskich.

Strony postanowiły również, że wraz z ostateczną umową sprzedaży zawarta zostanie umowa o roboty budowlane, na podstawie której spółka realizować będzie na rzecz kupującego budowę pawilonu handlowego wraz z infrastrukturą. Czas realizacji tej umowy wyniesie 23 tygodnie od udostępnienia placu budowy, a jej wartość 3 650 000 zł netto.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Dramat 2017-03-14 16:09:15

    Dalej sprzedajecie chociaż już i tak nic nie ma TRAGEDIA Ja z tego kraju spierda..m Do widzenia.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane