Netto ma już w Polsce 295 sklepów

www.portalspozywczy.pl 30 września 2013 14:23

Na handlowej mapie Polski od 26 września, przybyły dwie nowe placówki Netto. Sieć otworzyła sklepy w Ostrowie Wielkopolskim i Libiążu. Tego samego dnia ruszył także przebudowany market Netto w Międzyrzeczu.

Netto ma obecnie w Polsce 295 sklepów.

Dwa nowe zostały oddane do użytku klientów w Ostrowie Wielkopolskim (jako druga placówka Netto w mieście) przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 71 oraz w Libiążu, przy ul. Oświęcimskiej 12. W tym śląskim, 17-tysięcznym miasteczku powstał pierwszy sklep Netto.

W czwartek został także oddany do użytku wybudowany od nowa sklep Netto w Międzyrzeczu, przy ul. Waszkiewicza 35. Ta placówka powstała na tej samej działce, na której stał poprzedni sklep, jednak w położeniu, umożliwiającym utworzenie dużego parkingu dla klientów. Obecnie będzie na nim miejsce dla 70 zmotoryzowanych, a sam sklep ma 750 mkw. powierzchni handlowej oraz trzy stoiska poddzierżawców.

Sklep w Ostrowie ma nieco mniej, bo 640 mkw. powierzchni handlowej, powstał przy nim parking na 60 miejsc, a pod jednym dachem z Netto znajdą się także stoiska dwóch poddzierżawców stoisk: mięsnego i piekarniczego.

Sklep w Libiążu to standardowa placówka Netto. Ma 750 mkw. powierzchni handlowej, powstał przy nim parking na 60 miejsc, a wraz z Netto ruszyły stoiska trzech poddzierżawców powierzchni handlowej: mięsne, piekarnicze oraz kiosk z prasą. Zarówno w Ostrowie Wielkopolskim, jak i w Libiążu klientów obsługują 12-osobowe załogi, które rekrutowano na lokalnym rynku pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    12,01

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane